This Means War (2012)

Don’t choose the better guy, choose the guy that’s gonna make you the better girl.

Dünyanın en şanslı kadınısınız ve birbirinden yakışıklı, güçlü ve en önemlisi de ilgi alanları olan zeki iki tane erkek arkadaşa sahipsiniz. Anca filmde olur öyle işte, o da kurgu olur anca çünkü hem yakışıklı hem zeki bir arada olmuyor pek. Benim tespitim güzel erkeklerin kendini geliştirmesine gerek yok ki, reyondaki parlak kırmızı elma misali alıcısı çıkacaktır. Yalnız filmi beraber izlediğim arkadaşımın bir tespiti oldu onu yazmak istiyorum. Bir sahnede kızımız Hitchcock filmleri üzerine konuşuyordu ve döndü bana dedi ki, bak şimdi senaristin fikirleri bunlar, yoksa hangi kız böyle dolu dolu konuşabilir ki Hitchcock üstüne, o senaristin dream girl’ü sensin işte. Bence bu çok güzel bir iltifat, teşekkür ederim.
Filmde Foster ve Tuck CIA ajanıdır ve ikisi yakın arkadaşlardır. Lauren isimli kızla çıkmaya başlarlar birbirlerinden habersiz ve haberdar olduklarında artık bu bir yarışa dönüşür ve Lauren’ın seçim yapması çok güçleşir. İkisini beraber mi götürecektir yoksa..
Esas kızımız Reese Witherspoon. Warrior’dan tanıdığımız kaslı Tom Hardy var, stud falan ama oynamış yine de. Rakibi de dizilerden tanıdığımız Chris Pine.
Lay lay lom bir film olmuş, romantik komedi ve aksiyon severler için..

One thought on “This Means War (2012)

  1. Anonim

    soldaki cnm, cok zorlamasaymıs!
    not: beni bulmak icin uzaklara bakma ;)

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.