Ironclad (2011)

Dori me
Interimo adapare dori me
Ameno ameno latire
Latiremooo
Dori me

 Bugün iki film birden yaptım bakiyim hangisi daha kanlı diye, bu Ironclad kazandı. Sen öyle olmamışsın Needle anca ismin kadar korkutabilirsin beni.

Ve Ironclad..

1215 yılında Rochester Kalesi için yapılan savaşı konu alıyor. Robin Hood zamanı değil miydi bu, e Marian da var bunda Isabel diye tamam işte. Ama gene de bir şey dikkatimi çekti bu gore sayılabilecek tarihi filmde, hani o kadar çok kan fışkırıyor ki bir ara kameraya da sıçrıyor ama temizlememişler öyle devam ediyor film bence bunu şundan temizlemeyip bırakıyorlar bakın izlediğiniz bir film haberiniz olsun bak bu da kamera demek için.

Omenare imperavi emulari
Ameno
Omenare imperavi emulari
Burası da şarkının gelişme bölümüydü işte ben en çok burasını seviyorum; bana coşku veriyor.

Bir de canım Paul Giamatti, Kral John rolünü de kıvırmışsın, yakışmış sana da ne verseler altından kalkıyorsun o yüzden seviyorum seni hatta ne zamandan beri sevdiğimi de söyliyim, Lady in the Water’dan beri hayranınım. Bunda da öyle ağzından tükürükler saça saça bağırarak konuşmana bayıldım her ne kadar antagonist olsanda.

Anneye Not: Ahh anne telefonda bana komedi filmi izle korkunç film izlemekten hiç gülmüyorsun artık diyerek bitirdin bugün beni.

Ameno dori me..

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.