Abduction (2011)

Cuz I don’t want the same disease
That everybody’s got these days..

Abduction kaçırma demek yanlış bilmiyorsam ama filmle öyle bir bağ kurulamıyor izleyince. Şu Taylor Lautner’a bakmak lazım nam-diğer Twilight’daki kurt. Kurt olarak kalsaydı ya o filmde, gözüm hep öyle fantastik aradı bu çocuğu görünce, demek ki yapışıp kaldı üstüne o rol artık ne yapsa olmayacak, beğenilmeyecek gibi hissettirdi durum böyle olunca.
Evet meğer bu hayatının rolünü oynamış aslında da ikinci planda kalsa bile hafızalara yer etmiş. O kabalığı, o hantallığı aslında kurtluktan gelen bir bütünün parçasıymış. Kaba hantal ve hastalıklı öyle seven kızlara hitap edebilmiş. O anlaşılıyor. Daha çok yazarım ben bu antipatik tipin üstüne de öyle önyargı seven biri değilim aslında, ne diye çocuğu tanımadan etmeden böyle yerden yere vurayım ki, sadece olmamış desem yetmiyor mu?
Sanırım yetmiyor, o öyle haldır huldur bir tip oldukça..Neyse..
Konuya hiç değinmiyorum bile çünkü trailer’ından ne anlaşılıyorsa o kadar. Ah bir de Sigourney Weaver nasıl kabul etti de oynadı bu filmde anlayamadım. Sanki gerçek hayatta Taylor’un babası Sigourney’nin arkadaşı gibi hissettirdi.
Not: Bu da sinemalara yeni gelecek film, sıkılmak isteyenler için, varsa bir de Taylorhot Lautner hayranları için.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.